Volné pracovní místo  ELEKTROMONTÉR

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 1 směnu

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá výrobou přípravků, jednoúčelových strojů, zkušebních zařízení, montážních a technologických linek pro automobilový a elektrotechnický průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici ELEKTROMONTÉR.

Co je náplní práce?

budete vyrábět elektrické rozvaděče a zapojovat elektro části jednoúčelových strojů podle schémat
cestovat budete minimálně – v případě potřeby výjezdy k zákazníkům
na výjezdech budete odpovědný za odhalení chyb a navrhnete nová řešení
jedná se o práci v hale

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má vystudovanou SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
má platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 nebo vyšší
pracoval na obdobní pozici 1-2 roky, má praxi s elektroservisem nebo údržbou
má ŘP skupiny B – je aktivním řidičem
je samostatný, pečlivý a spolehlivý

Nabízíme

Co byste ještě měli vědět?

Budete pracovat na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu. Získáte smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoliv s personální agenturou.

Co Vás čeká, když uspějete?

samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, zavedený systém prémií a odměn
příspěvek na sport/kulturu, proplacení kurzu AJ a stravenky