Volné pracovní místo  Elektronik - koodinátor změn ve výrobě

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Chcete rozšířit tým v úspěšné zahraniční společnosti? Stabilní mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do oddělení vývoje kandidáty na pozici Elektronik - koordinátor změn ve výrobě.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li>Zavádění nových produktů do výroby- řídící jednotky etc.</li>
<li>Koordinace zavádění změn do výroby v závodě a u dodavatelů</li>
<li>Spolupráce s vývojovým týmem v ČR i v Německu</li>
<li>Spolupráce s odd. kvality a nákupu</li>
<li>Report manažerovi projektu</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> VŠ/ SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika</li>
<li>Orientace v elektrických schématech a návrhu DPS</li>
<li>Znalost kvalifikace elektronických komponent</li>
<li>Zkušenosti z výrobního prostředí výhodou</li>
<li>AJ na komunikativní úrovni</li>
<li>Proaktivita, dobré komunikační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> odborné vzdělávání</li>
<li> přátelské a neformální pracovní prostředí</li>
<li> spolupráce s předními, prestižními automobilkami</li>
<li> závodní stravování na velmi vysoké úrovni</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč</li>
<li> preventivní lékařská péče</li>
<li>13. a 14. mzda</li>
<li> příplatek na dojíždění ve výši 1000,- Kč</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".