Volné pracovní místo  Elektronik se znalosti programování PLC

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Elektrikář se znalosti programování PLC.

Pracovní náplň:
  • údržba a komplexní péče o PLC automaty
  • programování všech řídících systémů včetně SIMATICU 5 a 7, TIA Portal, robotů ABB, KUKA a dalších
  • běžné elektroopravy v celém provozu

Požadujeme

  • výuční list nebo maturita v oboru elektro
  • osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb., min. § 6
  • praxi s podobnou prací minimálně 5 let
  • dobrý zdravotní stav
  • motivaci k dlouhodobé spolupráci
  • zodpovědný přístup k práci
  • pasivní znalost AJ

Nabízíme

  • nadprůměrný výdělek až 32 000,- Kč měsíčně
  • práci v nepřetržitém provozu
  • možnost zajistit ubytování
  • závodní stravování ve všech směnách, masáže, rehabilitace, pět týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, životní pojištění a další zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště:
Okr. Tábor

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.