Volné pracovní místo  Elektronik- vývoj HW

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Chcete rozšířit tým v úspěšné zahraniční společnosti? Stabilní mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá kandidáty na pozici Elektronik.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>Vývoj analogových a digitálních zapojení </li>
</ul>Návrh desek plošných spojů (layout)<br/>Vývoj spínaných i lineárních napájecích obvodů <br/>Vývoj zkušební techniky pro výrobu v spolupráci s dodavateli<br/>Plánování a podpora při výrobě vzorků<ul>
<li>Spolupráce s R&D oddělením v Německu a dodavateli</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika</li>
<li>Zkušenosti s vývojem/stavbou HW pro elektroniku</li>
<li>Zkušenost s návrhem DPS (PSpice, Mentor, Cadence, Eagle apod.)</li>
<li>Dobrá znalost AJ nebo NJ</li>
<li>Komunikativnost – schopnost týmové práce</li>
<li>Kreativní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<br/>
<ul>
<li> odpovídající mzdové ohodnocení</li>
<li> firemní benefity</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> dotované závodní stravování</li>
<li> možnost využití pružné pracovní doby</li>
<li> možnost odborného růstu</li>
<li> bezplatné odborné vzdělávání</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> podpora při relokaci</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".