Volné pracovní místo  ELEKTRONIK zabezpečovacích zařízení - spojka pro zákazníky

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Držíme si rodinnou atmosféru, i přes zvyšující počet zaměstnanců. Nabízíme spolupráci na zajímavých projektech u zajímavých klientů. Vše Vás naučíme a navíc k sobě budete mít zkušené kolegy, kteří Vám usnadní začátek Vaší kariéry u nás ve firmě. Proto nám nevadí, jestliže nemáte roky zkušeností, ale důležité je Váš zájem. Budeme se těšit na Vaše životopisy. Rádi se setkáme a pobavíme o možnostech, které nabízíme.

Náplň práce:
  • nejprve poznáte naše produkty a dostanete na starost určitý typ zabezpečovacích zařízení
  • součástí vaší práce bude i hraní si - budete zkoumat naše systémy, zjišťovat jejich fungování a zlepšovat
  • budete mít úzký kontakt s našimi zákazníky, pro které budete podporou
  • spojíte svůj zájem o HW i SW (součástí je i vývoj a programování)
  • dále budete i prezentovat naše produkty, školit zákazníky a sledovat trendy v našem oboru
  • postupně se stanete odborníkem v oboru, který bude zásadním článkem našeho businessu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnika nebo informační technologie (vhodné i pro ABSOLVENTY)
  • orientace v oblasti slaboproudé elektrotechniky
  • znalosti zabezpečovacích systémů výhodou
  • alespoň základy programování (C, C++,...vše vás naučíme, jazyk není podstatný)
  • AJ alespoň pro práci s technickou dokumentací
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
  • více jak 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • odborné kurzy a semináře pro Váš profesní růst
  • příjemné prostředí, moderní kanceláře a potřebný komfort
  • finanční odměny a bonusy
  • další benefity jako stravenkový paušál, multisport karta, apod.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!