Volné pracovní místo  ELEKTRONIK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-30-216057. Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici ELOKTRONIK:<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> identifikace závad strojů, zařízení a přístrojů s použitím diagnostických měřicích přístrojů</li>
<li> stanovení rozsahu opravy včetně způsobu opravy a spolupráce při provádění oprav (a revizí) </li>
<li> demontáž, montáž a seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických součástí a elektrických a elektronických systémů</li>
<li> spolupráce při zhotovování jednoduchých strojních součástí nebo jejich renovace a při zhotovování funkčních vzorků a prototypů u příslušných strojů, přístrojů a zařízení</li>
<li> evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce</li>
<li> vytváření technické dokumentace návrhu elektrických strojů a přístrojů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání technického směru, obor elektro </li>
<li> platná vyhlášku 50, min. § 6</li>
<li> praxe v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů</li>
<li> znalost PLC řídících systémů Beckhoff, Mitsubishi, Möller výhodou </li>
<li> znalost německého nebo anglického jazyka výhodou</li>
<li> samostatnost a flexibilitu, ochota práce ve 4 směnném provozu </li>
<li> schopnost řešit problémy a účelně jednat</li>
<li> spolehlivost, pracovitost, komunikativnost</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B.</li>
</ul>

Nabízíme

1. Pololetní bonusy ( dohromady 13. plat, letní po roce, zimní poměrnou částí ihned)<br/>2. Motivační příplatek (proplácení 1 týden dovolené navíc, nárok po roce) - dovolená ve standardní délce 4 týdnů<br/>3. Stravenky - hodnota 60,- Kč, zaměstnanec platí 17,- (nebo obědy se stejným doplatkem)<br/>4. Zaměstnanecké akce ( v létě pro rodiny s dětmi, vánoční večírek pro zaměstnance)<br/>5. Podpora jazykového a dalšího vzdělávání <br/>6. životní pojištění, firemní bezúročné půjčky ( kritérií je několik, vysvětlíme při nástupu)<br/>7. Občasné akce pro zaměstnance (cyklodresy nebo sportovní oblečení za snížené ceny), slevové poukázky na procedury do lázní...)<br/>8. Volno nad zákonný rámec při svatbách a pohřbech<br/>9. Každoroční navyšování mezd