Volné pracovní místo  Elektroprojektant junior/ senior - NÁSTUP IHNED

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Ryze česká firma působící na trhu téměř 20 let hledá nového člena týmu projektantů! Vynikající technické zázemí a pestré možnosti uplatnění (průmyslová automatizace, robotizace, programování, vizualizace a monitoring). Hledáme zkušené projektanty i čerstvé absolventy se zájmem o obor elektro a automatizace! Uplatnění na této pozici nalezne i zkušenější elektrikář se zájmem o projektování! Poskytujeme kompletní zaškolení a rychlý kariérní růst.

Pracovní náplň:

  • kompletní návrh konstrukčního řešení zakázek především z oblasti průmyslové automatizace
  • účast na technicko-obchodních jednání se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce při tvorbě cenových nabídek
  • práce s AutoCADem a E-Planem

Požadujeme

Naše požadavky:

  • vzdělání či praxi elektrotechnického směru
  • základním předpokladem je tvá samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat v týmu
  • platnou vyhlášku 50 §6 (u absolventů stačí §5)
  • znalost SW AutoCAD, E-Plan (výhodou)
  • výhodou je znalost AJ

Nabízíme

Co nabízíme:

  • zajímavé pracovní uplatnění - pestrost zakázek a projektů (např. pro Škodovku)
  • vynikající platové ohodnocení
  • záleží nám na tom, abys u nás byl spokojen - své zaměstnance si hýčkáme mj. individuálními bonusy, týdnem dovolené navíc, příspěvky na stravování i pojištění)
  • určitě hledáme někoho se zájmem o sebevzdělávání - my tě podpoříme např. jazykovými kurzy
  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zajímá tě více informací, kontaktuj nás!