Volné pracovní místo  Elektroprojektant - okres Děčín

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: ELEKTROPROJEKTANT.

Náplň práce:
  • vypracovává výkresovou a technickou dokumentaci
  • zajišťuje servis zákazníkovi diagnostika a řešení funkčních závad
  • samostatně seřizuje a oživuje elektrické funkce strojů a zařízení dle předepsaných postupů
  • účast na pracovních cestách
  • provádí základní mechanické činnosti spojené s úkolem.

Požadujeme:
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • zkušenosti se zapojováním automatických a robotických zařízení výhodou
  • práce s výkresovou dokumentací
  • orientace v pneumatických systémech
  • nutná znalost E Planu a elektroschémat
  • orientace v elektromechanice
  • řidičský průkaz B.

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v mladém kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • pouze ranní směny 7 15:30 hodin
  • osobní rozvoj další profesní růst
  • odborné vzdělávání.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář