Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  ELEKTROPROJEKTANT

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–55 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu do týmu, který chce pracovat na zajímavých projektech, umí tvořit elektrotechnickou dokumentaci řídicích systémů a uvítá občasné služební cesty do zahraničí.

ELEKTROPROJEKTANT

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • zkušenosti s tvorbou elektro dokumentace
  • zkušenosti s programováním PLC
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost programu EPLAN, AutoCAD výhodou
  • ochota cestovat do zahraničí (cca 5 služebních cest za rok)

Náplň práce:
  • tvorba projektové dokumentace elektro
  • návrhy technického řešení
  • práce s elektroprojekčními programy - EPLAN a AutoCAD
  • programování a tvorba řídících SW pro PLC
  • technická podpora při zprovoznění technologických zařízení

Co získáte:
  • zázemí stabilní firmy
  • práci na zajímavých projektech
  • možností odborného růstu
  • příjemné a klidné pracovní prostředí
  • rodinná atmosféra
  • příspěvek na stravování
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost navštívit zajímavé země v zahraničí
  • občerstvení na pracovišti

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás