Volné pracovní místo  ELEKTROPROJEKTANT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:

Zajištění podpory obchodního oddělení při prvotním návrhu technického řešení a rámcovém ocenění zakázky
Komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky před započetím vlastní realizace
Návrhy řešení ve spolupráci s konstrukčním oddělením a výběr vhodných komponentů pro dané zařízení
Tvorba elektroschemat v E-planu dle funkce navrhovaného zařízení
Tvorba Pneuschema dle funkce navrhovaného zařízení
Tvorba dokumentace k zakázce a její aktualizace na základě pozdějších změn v procesu výroby a montáže.(elektropneunávod k obsluze)
Konzultace průběhu realizace v příslušném týmu
Zodpovědnost za schvalovací proces dle standard projektového harmonogramu v oblasti elektra

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
praxe v oboru: 2 roky projekční činnosti
základy programování v systémech SIEMENS
jazykové znalosti: AJ výhodou
další požadované znalosti: Vyhláška 50/1978 Sb. 10
znalost prostředí pro návrh elektroschémat
schopnost tvorby logických návazností v programu
znalost principů senzoriky elektronika a pneumatika
řidičský průkaz B

Nabízíme:

stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci
přímý kontakt s technologickými novinkami
moderní pracovní prostředí
vzdělávání v oboru
zajímavé finanční ohodnocení
profesní růst
dotovaná závodní stravování
benefity
mimofiremní akce

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".