Volné pracovní místo  ELEKTROTECHNIK - práce s mikropájkou

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Získejte praxi rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu opravy elektroniky hledáme kandidáty na pozici Elektrotechnika - diagnostika a pro opravy elektroniky.

Nabízíme

  • Možnost získání praxe pro absolventy
  • Práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení fix + bonusy až 25000- Kč/ brutto za měsíc
  • Bonusy až 6500- Kč/měsíc
  • Práci na HPP
  • Perspektivu profesního a kariérového růstu
  • Dotované stravování (menu 15 -20 Kč)
  • Pracoviště: Praha východ
  • ZDARMA zajištěn svozový autobus přímo z Prahy
  • Bonusový systém
  • Zaškolení ve spolupráci s trenérem

Požadujeme

  • Minimálně SŠ/SOU vzdělání (elektronika elektrotechnika telekomunikační technika) - slaboproudá elektronika
  • Zkušenosti s pájením mikropájka trafopájka
  • Zkušenosti s měřícími přístroji - používáním osciloskopu a multimetru výhodou
  • Orientace v elektronických schématech
  • Znalost AJ - výhodou
  • Uživatelská práce s PC (Excel Word)
  • Ochota pracovat ve směnném provozu 3 směny

Náplň práce

  • Diagnostika elektroniky - vyhledávání závad pomocí osciloskopu a měřících přístrojů
  • Oprava elektronických zařízení - práce s mikropájkou mikroskopem schématy horkovzdušnou pistolí
  • Zadávání dat do interní databáze

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".