Volné pracovní místo  Elektrotechnik

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 9-21-232952. Do týmů techniků, hledáme nového kolegu na pozici elektrotechnika!<br/>
<br/>Pokud jste technický typ, vlastníte platnou vyhlášku 50 a máte zkušenosti s údržbou výrobních strojů a linek, pak hledáme právě Vás! <br/>
<br/>Vaším úkolem bude: <ul>
<li> pravidelná údržba výrobních strojů a linek</li>
<li> provádění preventivních prohlídek</li>
<li> odstraňování závad</li>
<li> spolupráce s týmem techniků</li>
<li> reporting o provedených úkonech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU vzdělání v technickém oboru (ideálně elektro)</li>
<li> platná vyhláška 50</li>
<li> základní znalost mechaniky, elektroniky a pneumatiky nutná</li>
<li> zkušenosti s údržbou výrobních strojů a linek</li>
<li> nutná orientace v PC systémech</li>
<li> základní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou</li>
<li> ochota pracovat na směny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> roční bonusy</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příplatek za noční směnu 25%</li>
<li> dotované stravování</li>
<li> jazykové a profesní kurzy</li>
<li> společné firemní akce</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> sleva na firemní výrobky</li>
<li> občerstvení na pracovišti</li>
<li> program Benefit Plus</li>
<li> placené přesčasy</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
</ul>