Volné pracovní místo  Elektrotechnik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, významnou dynamicky se rozvíjející společnost, spolupracující s nejznámějšími automobilkami hledáme Elektrotechnik pro stroje a zařízení - PLC linky.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> zajišťování plynulého provozu hydraulických lisů a svářecích zařízení </li>
<li> oprava a údržba strojů a zařízení </li>
<li> kompletní údržba ostatních technologií potřebných pro výrobu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oboru elektro</li>
<li> relevantní zkušenost v oblasti údržby, seřizování nebo programovaní PLC </li>
<li> znalosti řídících systémů SIEMENS Simatic a elektroniky-výhodou</li>
<li> znalost vyhlášky 50 / §6</li>
<li> orientace v technických výkresech</li>
<li> znalost hydrauliky pro ovládání lisů</li>
<li> znalost pneumatiky svářecích automatů a jednoúčelových strojů výhodou</li>
<li> časová flexibilita a manuální zručnost</li>
<li> zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci</li>
<li> ochota pracovat v nepřetržitém provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> uplatnění a práci v prosperující zahraniční firmě</li>
<li> dobré finanční ohodnocení</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> stravenky</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".