Volné pracovní místo  ELETRIKÁŘ/ZÁMEČNÍK - Rychnovsko, 23-28 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 5-30-220948. Hledáme právě Vás - ELEKTRIKÁŘE/ZÁMEČNÍKA, máte-li víceletou zkušenost v oblasti elektrotechniky.<br/>
<br/>Co Vás nemime?<br/>
<ul>
<li> opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení</li>
<li> výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků</li>
<li> provádění analýz příčin poruch a návrh nápravných opatření</li>
<li> preventivní údržba strojů a zařízení</li>
<li> spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách</li>
<li> ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony</li>
<li> vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby školení pracovníků výroby v preventivní údržbě</li>
</ul>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> údržba strojů a spojených technologií</li>
<li> návrhy technických vylepšení používaných technologií</li>
<li> práce s technickou dokumentací</li>
<li> zpracování pravidelných zpráv</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oboru elektrotechniky</li>
<li> kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. §6</li>
<li> předchozí praxe na obdobné pozici</li>
<li> řidičský průlaz sk. B</li>
<li> ochota učit se novým věcem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13tý plat</li>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> bridge days</li>
<li> 3 dny plně hrazené od zaměstnavatele v případě návštěvy lékaře</li>
<li> příspěvek na stravování + možnost využít závodní jídelnu</li>
<li> 6000Kč/rok na volnočasové aktivity</li>
<li> 1000Kč/měsíc na důchodové nebo životní připojištění</li>
<li> smlouva na dobu neurčitou od nástupu</li>
<li> zkušební doba 2 měsíce</li>
<li> školení a jazykové kurzy</li>
</ul>