Volné pracovní místo  Embedded Developer | C/C++

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

Pokud Tě baví embedded a umíš to s C/C++, jsi náš člověk! My jsme stabilní tým technologických nadšenců – máme rádi nízko-úrovňové věci a taky se rádi hrabeme i v hardwaru. Táhneme za jeden provaz a všechny týmy jsou složeny z juniorů, mediorů a seniorů. Příležitost zazářit dostane každý!
Zní to pro Tebe zajímavě?

Náplň práce:
  • Programování řídicí elektroniky anebo vývoj fw
  • Spolupráce v malých týmech
  • Příležitost podílet se na návrhu i následné certifikaci
  • Parádně vybavené pracoviště se spoustou technologických vychytávek

Požadujeme

  • Máš komerční zkušenosti s embedded vývojem
  • Skvěle si rozumíš s C nebo C++
  • Vždy se snažíš dostat k jádru problému a nebudeš tu jen do počtu
  • Pokud se navíc zvládneš domluvit anglicky, máš plusové body

Nabízíme

  • Kvalitní filtrovanou kávu z místní pražírny a denně něco čerstvého k snědku
  • Lekce angličtiny, které probíhají přímo v našich kancelářích
  • Pružnou pracovní dobu, vymazlené kancly i možnost pracovat z domova
  • Po čase i příležitost osahat si jiné projekty
  • Samozřejmostí jsou legendární firemní akce, dotovaná Multisportka i stravenkový paušál
  • Pokud to pro Tebe zní zajímavě, dej nám vědět a rádi s Tebou probereme detaily!

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, vývojář, fw, c, c++, router, infrastructure, kernel, python, js, javascript, bash, shell, scripting, sw, hw, arm, bsp, hal, ovladače, application, qt, embedded, controlers, wireless, open-source, junior, medior, senior.Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách použijte odpovědní formulář Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Embedded Developer | C/C++?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Embedded Developer | C/C++

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.