Volné pracovní místo  Embedded developer C++ pro Windows a Linux

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Hledáme Embedded developera s bohatými zkušenostmi v oblasti C++. Pokud mimo jiné máte analytické myšlení, oplýváte proaktivním přístupem a týmovým duchem, zašlete nám životopis, budeme moc rádi za setkání s Vámi.

Jsme mezinárodní firma, která na trhu působí od roku 2006. Zabýváme se vývojem pro různá odvětví. Určitě stojí za zmínku to, že zajišťujeme vývoj řídicího softwaru pro elektronové mikroskopy. Také se specializujeme na vývoj technologií v komplexních řešeních pro bankovní a finanční sektor. Setkáte se tu i s vývojem softwaru pro výrobní prostředí.
Nejvíce používáme technologie jako je Java EE s frameworky Spring a Hibernate, C++, C#, ASP.NET MVC a .NET Core, TypeScript a Angular.
V naší firmě panuje příjemná a neformální pracovní atmosféra, kde kolektiv zaměstnanců je pohodový a všichni si navzájem tykají. Zakládáme si na ocenění dobře odvedené práce prostřednictvím adekvátních odměn a férového jednání.

Náplň práce:
  • budete součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, vyvíjecích aplikace používané zákazníky po celém světě
  • vyvíjet budete primárně v C++ pro Windows nebo Linux
  • budete navrhovat a realizovat přání zákazníka ohledně vývoje softwaru na míru
  • zároveň budete rozvíjet a udržovat současné softwarové řešení zákazníka

Požadujeme

  • minimálně 5 let praktických zkušeností s C++
  • anglický a český jazyk na komunikativní úrovni
  • zájem o moderní objektový SW design
  • týmového ducha

  • Výhodou je, pokud máte:
  • zkušenost WPF, .NET a Visual Studio
  • znalost NUnit, source control (Git nebo RTC)
  • orientaci v agilních metodách vývoje SW (SCRUM)
  • analytické myšlení a schopnost vytvářet efektivní řešení
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • 2 sickdays
  • stravenkový paušál
  • občasný home-office
  • navýšení mzdy po 3 měsících a také po roce
  • pružná pracovní doba, core time 9:00 - 14:00
  • interní technické workshopy
  • certifikace
  • profitshare - podíl na zisku
  • podpora vzdělání
  • karierní růst (možnost dosáhnout časem na vedoucí pozice)
  • profesní růst (přechod na jiné projekty)
  • notebook
  • přátelské prostředí, dobrý kolektiv
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, mléko, šťávy, sladkosti)
  • pizza obědy
  • kartička Sodexo
  • fotbálek
  • pravidelný firemní sport (fotbal, florbal)
  • teambuildingy
  • firemní akce - večírky, hory, dětský den, šifrovačka, atd.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Embedded developer C++ pro Windows a Linux?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sylva Kočková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Embedded developer C++ pro Windows a Linux

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.