Volné pracovní místo  Embedded Guru - Healtcare, Aviation and Automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-10-253596. Zajímá vás vývoj embedded systémů? Máte zkušenosti s C/C++ programováním? A chtěl byste pracovat na zajímavých projektech v oblasti zdravotnictví či automotive?<br/>
<br/>Pokud je vaše odpověď ano, potom máme skvělou příležitost jak pro juniory jak nastartovat svou kariéru, tak pro zkušené vývojáře čelit novým výzvám.<br/>
<br/>Vaší náplňí práce bude:<br/>
<ul>
<li> podílet se na návrhu, vývoji a integraci softwarových aplikací běžících na Linuxu</li>
<li> úpravy na základě požadavků od zákazníka</li>
<li> případné testování HW</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenost s vývojem embedded SW- C/C++ na seniorní pozice, pro juniorské vývojáře předešlá praxe není nutností</li>
<li> Dobrou orientaci HW rozhraní </li>
<li> Dobrá znalost Linuxového či Windows prostředí</li>
<li> Dobrá úroveň angličtiny (komunikace se zahraničními kolegy, případně občas se zákazníkem)</li>
</ul>
<br/>Výhodou je znalost Pythonu a německého jazyka

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Finanční bonusy</li>
<li> Multisport karta</li>
<li> Smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> Sickdays</li>
<li> Služební cesty po Evropě a do USA</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod</li>
<li> Pravidelné team buildingy</li>
<li> práce na různorodých projektech</li>
<li> a další...</li>
</ul>