Volné pracovní místo  EMBEDDED SW - TECHNICAL / PROJECT TEAM LEAD

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a technického vedení týmu v oblasti vývoje Embedded SW. Pozice je vhodná i pro zkušené vývojáře, kteří se chtějí vydat méně technickou cestou nebo vedoucí (technické, projektové), kteří již mají nějaké zkušenosti a chtějí je dále rozvíjet. Tuto pracovní příležitost nabízí R&D společnost, která zaměstnává týmy pracující na řešení v oblastech jako je HW, SW, Embedded SW, DSP, FPGA a RF/VF technika. Výsledky jejich činnosti nachází uplatnění v telekomunikačním průmyslu, v embedded systémech, systémech pro měření a testování a dalších.

Náplň práce:
  • technicko/projektový vedoucí týmu vývojářů embedded SW
  • vedení projektů
  • - management a komunikace požadavků
  • - přímá komunikace se zákazníkem
  • - plánování úkolů, milníků
  • - vedení dokumentace
  • - review
  • technické vedení 3-5 členného týmu vývojářů
  • - meetingy
  • - stanovení priorit
  • - stanovení úkolů
  • - kontrola práce
  • - reporty
  • vývoj samotného SW (dle času, možností a schopností)
  • pracovní cesty

Požadujeme

  • VŠ / SŠ v oblasti elektrotechnika / informatika nebo v příbuzném oboru
  • praxe na pozici vývojáře embedded SW
  • dobrá znalost jazyka C++, ANSI C (příp. Rhapsody)
  • zkušenosti s vedením projektu (nebo části) nebo s rolí technického vedoucího
  • technická zdatnost - schopnost komunikovat požadavky zákazníka a tlumočit je týmu
  • orientace v architektuře SW
  • angličtina - schopnost domluvit se s kolegy a zákazníkem
  • ŘP: sk. B

  • výhodou - zkušenost s přímou komunikací se zákazníkem
  • výhodou - znalost metodik vývoje SW (V-model / Waterfall, agilní metodiky)
  • výhodou - znalost návrhových vzorů (FDD, TDD, XP, Scrum)
  • výhodou - orientace v návrhových vzorech
  • výhodou - znalost platformy MCU ARM
  • výhodou - znalost UML

Nabízíme

  • nástup ihned
  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • výhledově možnost podílu ve firmě
  • pružná pracovní doba
  • možnost home-office (určité úkoly)
  • 4 týdny dovolené
  • zahraniční služební cesty
  • mladý kolektiv
  • stravenky
  • smlouva na dobu neurčitou

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1365