Volné pracovní místo  Embedded Vývojář C, C++

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Grafton Technologies je specializovaná poradenská společnost, která Vám pomůže s plánováním Vaší kariéry v technických oborech. Setkejte se se svým personálním poradcem a získejte tak:<ul>
<li> Bezplatnou konzultaci </li>
<li> Porovnání Vaší práce s nabídkou jiných společností na trhu (plat, benefity, firemní kultura, potenciál společnosti atd.)</li>
<li> Zpětnou vazbu na Váš životopis, Vaše vystupování, Vaše očekávání</li>
<li> Přehled o aktuálních nabídkách práce v oblasti IT jak v Brně, tak v celé ČR</li>
<li> Reference a doplňkové informace o firmách, pozicích, které z inzerátu nevyčtete</li>
<li> Svého osobního poradce, který Vás bude provázet Vaší kariérou</li>
</ul>
<br/>Významná mezinárodní výrobní společnost se zastoupením po celém světě hledá pro své vývojové centrum uchazeče na pozici Embedded Vývojář C, C++ <br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> Vývoj aplikací, SW v C, C++</li>
<li> Návrh a vývoj embedded systémů</li>
<li> Tvorba technické dokumentace</li>
<li> Testování SW, zákaznická podpora</li>
</ul>

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl mít:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání (ideálně z oblasti elektrotechniky nebo kybernetiky)</li>
<li> Alespoň 2 - 3 rok praxe v embedded programování v C, C++</li>
<li> Znalost real time systémů (RTOS)</li>
<li> Praxe s měřicími přístroji, s elektrotechnickými schématy </li>
<li> Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka</li>
<li> Dobré komunikační schopnosti</li>
<li> Ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".