Volné pracovní místo  Embedded Vývojář

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Zabýváte se embedded programováním a hledáte uplatnění v mezinárodním týmu technologicky vyspělé firmy? Máme pro Vás nabídku pozice Embedded vývojáře.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> Vývoj aplikací, SW v C</li>
<li> Návrh a vývoj embedded systémů</li>
<li> Tvorba technické dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl mít:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání (ideálně z oblasti, IT, elektrotechniky nebo kybernetiky)</li>
<li> Ideálně 3 roky praxe v embedded programování</li>
<li> Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka</li>
<li> Výhodou je znalost sítí a protokolů </li>
<li> Dobré komunikační schopnosti</li>
<li> Ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

benefity: <ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> kurzy AJ</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> klouzavá pracovní doba</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".