Volné pracovní místo  Energetik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:<br/>
<br/>ENERGETIK<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za část elektro VN</li>
<li> kontrola, monitoring a sjednávání odběrů el. energie a plynu</li>
<li> zajišťování předepsaných prací a kontrol na VN a regulační stanici ZP</li>
<li> spolupráce při investičních akcích</li>
<li> tvorba a sledování plánů revizí</li>
<li> plnění požadavků dle platných zákonů a norem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ v oboru elektro</li>
<li> praxe v oblasti energetiky min. 2 roky</li>
<li> vyhláška 50/1978 Sb., § 8</li>
<li> práce do 1000 V a do 35 kV</li>
<li> praxe v oblasti hornické činnosti výhodou</li>
<li> znalost AJ výhodou</li>
<li> uživatelská znalost MS Office</li>
<li> časová flexibilita a samostatnost</li>
<li> komunikační a organizační dovednosti</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavá práce ve stabilní společnosti</li>
<li> pracovní poměr na plný úvazek</li>
<li> odpovídající mzdové podmínky</li>
<li> další benefity</li>
</ul>