Volné pracovní místo  STA Engineer JUNIOR

Lokalita Pardubice a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného mezinárodně působícího klienta hledáme nového kolegu na pozici Engineer Junior.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontrola materiálu na vstupu
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • jednání v AJ
  • vzorkování výrobků
  • péče o vzorkovací dokumentaci (PPAP VDA) včetně vedení procesu vzorkování
  • analyzování rizik a neshod
  • po technické stránce podporuje ostatní oddělení v rámci kvalitářkých procesů (např. v rámci QFD D/P FMEA FTA RVP 8D process flow atd.)
  • vytváří interní postupy spolupracuje na tvorbě kontrolních plánů pro dodavatele

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ nejlépe technického směru
aktivní znalost AJ slovem i písmem
praxe na obdobné pozici automotive výhodou
zkušenost s prací dle výkresové dokumentace
znalost standardů ISO 9001 VDA a ISO TS 16949 výhodou
znalost metod PPAP FMEA TQM výhodou
uživatelská znalost práce na PC MS Office
řidičský průkaz skupiny B
znalost měření na 3D výhodou

NABÍZÍME:

Zázemí mezinárodní společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení
Pracoviště: Pardubicko
Dotované závodní stravování jídelna v areálu firmy
Pružná pracovní doba
Benefity v rámci programu Cafeterie
5 týdnů dovolené 13. mzda (dle kolektivní smlouvy) možnost příspěvku na penzijní připojištění