Volné pracovní místo  Engineer quality - řešení zákaznických požadavků

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost se zaměřením automotive hledá do svého týmu Inženýra kvality

Náplň práce:

  • řeší kvalitativní problémy
  • je v kontaktu se zákazníky a řeší jejich požadavky
  • podílí se na tvorbě dokumentace

Požadujeme:

  • dokončené VŠ příp. SŠ vzdělání technického směru zaměřené na strojírenství
  • předchozí praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • dobrá znalost systémů řízení kvality ISO TS 16949 VDA ISO 14001
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost technické dokumentace
  • znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
  • znalost německého jazyka výhodou
  • orientace na zákazníka

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v nadnárodní firmě v oboru automotive
  • zajímavé finanční hodnocení
  • možnost seberealizace a implementace inovativních postupů
  • zvýhodněné závodní stravování
  • přátelského kolektivního ducha

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".