Volné pracovní místo  ERP Konzultant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Významná společnost poskytující služby v oblasti ICT řešení hledá pro svou divizi podnikových aplikací zkušeného uchazeče na pozici ERP Konzultant.<br/>
<br/>Vaším úkolem na této pozici bude:<br/>
<ul>
<li> analýza, návrh a realizace řešení ERP systému MS Dynamics AX pro zákazníka</li>
<li> školení a podpora uživatelů na straně zákazníka</li>
<li> konzultační návštěvy pro zákazníka</li>
<li> zajištění telefonické podpory během realizace zakázky a testování </li>
<li> dokumentace programových úprav</li>
<li> zajištění smluvních servisních aktivit</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ ekonomické nebo technické vzdělání</li>
<li> alespoň 1,5-2 roky praxe na pozici konzultanta ERP systému (preferovaně Axapta, příp. Navision nebo jiný ERP systém)</li>
<li> zkušenosti s implementačními projekty ERP systému (pro externí zákazníky, interní projekty ve firmě)</li>
<li> alespoň pasivní znalost angličtiny (písemná komunikace, čtení technické dokumentace)</li>
<li> aktivní řidič (sk.B)</li>
<li> znalost logistických procesů výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní a zajímavou práci </li>
<li> příjemné pracovní prostředí </li>
<li> možnost osobního růstu</li>
<li> možnost částečné práce z homeoffice</li>
<li> firemní benefity, příspěvky na stravování</li>
<li> penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, firemní sportovní a společenské akce</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> výhodný nákup HW,SW</li>
<li> teambuildingové akce</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".