Volné pracovní místo  EUC senior systém administrátor

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 90 000–140 000 Kč / měsíc

Baví Tě implementace, konfigurace a podpora pro informační systémy? Chceš zlepšovat digitální pracoviště virtuálních desktopů streamovaných aplikací pro koncové uživatele? Rád řešíš problémy související se správou, nasazením a provozem? Tak jsi tady správně!

Náplň práce:
  • Konfigurace sítě, instalování, porozumění architektuře a vedoucím postupům XenServeru
  • Plánování, implementování, zabezpečení, monitorování a udržování infrastruktury Azure Virtual Desktop
  • Vyvíjet návrhy řešení na vysoké úrovni a ověřovat nová, poskytovat kolegům osobní i vzdálená školení na produktivitu, neustálé zlepšování služeb, koordinace mezi obchodem, IT inženýrstvím, IT podporou a bezpečností

Požadujeme

  • Alespoň 3 roky zkušeností s řízením pracovních digitálních nástrojů v podnikatelském a IT prostředí
  • Dobrá znalost Microsoft Office 365, Azure AD, Citrix, Virtual Desktop
  • Zkušenost s Autopilot, SCCM, Intune, Endpoint Security
  • Angličtina je zde must have, jak slovem, tak písmem

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení a bonus 15000 Kč jako odměna za doporučení nového kolegy
  • 25 dní dovolené a 10 dnů Sickdays
  • Přátelský kolektiv a příjemná pracovní atmosféra
  • Dobrovolné společenské a sportovní aktivity
  • Jazykové kurzy
  • Uznání na konci roku v hodnotě 13. platu
  • Krásné kanceláře v centru Prahy

Pošli nám své CV, budeme se těšit!

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku EUC senior systém administrátor?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hong Nhung Tranová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku EUC senior systém administrátor

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.