Volné pracovní místo  EVENT COORDINATOR S ANGLIČTINOU A FRANCOUZŠTINOU

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, působícího ve zdravotnickém průmyslu, hledáme kandidáta na pozici EVENT COORDINATOR s plynulou znalostí angličtiny a francouzštiny.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vyřizování požadavků od externích i interních klientů společnosti ohledně firemních konferencí a seminářů</li>
<li> zodpovídání dotazů klientů</li>
<li> vyřizování objednávek účasti na konferencích</li>
<li> bookování hotelů a letenek pro účastníky</li>
<li> odpovědnost za správu odchozích a příchozích faktur</li>
<li> pravidelné reportování</li>
<li> související administrativní práce</li>
</ul>
<br/>Práce na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.<br/>Nástup: ihned<br/>Místo práce: Praha 9

Požadujeme

<ul>
<li> min SŠ vzdělání</li>
<li> anglický i francouzský jazyk na velmi dobré úrovni (každodenní komunikace v obou jazycích)</li>
<li> znalost dalšího jazyka velkou výhodou</li>
<li> předchozí zkušenost z oblasti administrativy podmínkou, výhodou je zkušenost z oblasti zákaznického servisu nebo office managementu</li>
<li> velmi dobrá znalost MS Office, především Excelu (pokročilé funkce, vzorce, propojení dat Excelu s Wordem apod.)</li>
<li> vynikající zákaznický servis a komunikační schopnosti</li>
<li> spolehlivost, zaměřenost na detail, časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> až 5 sick days</li>
<li> další benefity</li>
<li> důkladné zaškolení na pozici</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> mezinárodní prostředí firmy</li>
</ul>