Volné pracovní místo  Event manager

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Organizovat propagační, obchodní a společenské akce
Tvořit nové koncepty společenských událostí, prezentace zákazníkovi
Pečovat o projekty od plánu po realizaci
Řídit tým lidí a spolupracovat s dalšími odděleními
Zodpovídat za tvorbu rozpočtů
Vytvářet prezentace
Komunikovat s dodavateli a zákazníky

Požadujeme

Jste organizační, koncepční typ a dokážete řídit tým lidí? Zkušenost s organizováním obchodních či/a společenských akcí vítáme stejně jako časovou flexibilitu převážně během léta. Nabízíme různorodou práci, zajímavou mzdu a neformální firemní atmosféru.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí menší společnosti
Neformální atmosféra
Plat dle zkušeností + prémie
Individuální přístup k zaměstnancům
Místo výkonu práce: region Třebíč

Jiná sdělení

ZAJÍMAVÁ NABÍDKA, NEMYSLÍTE? TAK NÁM NEVÁHEJTE ZASLAT AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS!