Volné pracovní místo  Executive Assistant s velmi dobrou AJ - Praha

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zařizování ubytování povolení k pobytu jednání s úřady apod.
  • zkušenosti s expat spoluprací výhodou
  • vedení diáře plánování schůzek služební cesty
  • podklady pro jednání příprava prezentací formátování dokumentů
  • vyřizování telefonátů mailů korespondence
  • dd hoc úkoly

Požadujeme:
  • ŠŠ / VŠ vzdělání
  • praxe na pozici asistentsky vedení /generálního ředitele min. 4-5 roky let - podmínkou
  • výborná znalost AJ (slovem i písmem)
  • MS office na pokročilejší úrovni (Outlook Excel PowerPoint Word)
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • profesionální a příjemné vystupování
  • vstřícnost zodpovědnost a přesnost v plnění úkolů
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • uplatnění u významné nadnárodní společnosti
  • firemní benefity
  • nástup dle domluvy

Zaujala Vás pracovní nabídka? Splňujete inzerované požadavky? Máte velmi dobrou znalost AJ? Zašlete nám Váš životopis jak v českém tak i v anglickém jazyce pomocí volby "odpovědět".