Volné pracovní místo  Executive assistant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro developerskou společnost sídlící v centru Prahy hledáme s perfektní znalostí anglického jazyka asistentku která má již zkušenosti na pozici asistentky středního či top managementu a dokáže být krok napřed.

Náplň práce:

  • organizace time managementu člena vedení
  • starost o případné pracovní cesty po tuzemsku i v zahraničí
  • korespondence komunikace s partnery sjednávání schůzek
  • tvorba prezentací reportů dle pokynů vedení
  • organizace porad zápisy z porad dohled nad administrativou oddělení
  • starost o zahraniční návštěvy

Požadujeme:

  • výbornou znalost anglického jazyka (ústní i psaný projev)
  • schopnost pružně reagovat na zadané úkoly
  • řidičský průkaz sk. B časová flexibilita
  • relevantní praxe na obdobných pozicích nutností
  • výborné organizační schopnosti
  • výborná znalost MS Office

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • benefity společnosti
  • moderní prostředí v centru Prahy
  • přátelský a dynamický kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu nám prosím zasílejte své strukturované životopisy.