Volné pracovní místo  EXECUTIVE ASSISTANTS * HLEDÁME VÝKONNÉ ASISTENTKY/ASISTENTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-12-238589. Máme několik otevřených pozic pro EXECUTIVE ASSISTANTS / VÝKONNÉ ASISTENTKY/Y v prostředí mezinárodních společností, kde byste byli pravou rukou členovi/členům top managementu! Máte zájem a splňujete požadavky? Máte zájem a nesplňujete všechny požadavky? V obou případech se nám přihlašte - najdeme něco jiného!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora nadřízeného z řad top managementu a středního managementu, v několika případech i poskytování asistence přiřazenému týmu pracovníků</li>
<li> organizace kalendářů, pracovních cest a schůzek</li>
<li> objednávání letenek, rezervace hotelů</li>
<li> související administrativa a plnění ad hoc úkolů</li>
<li> spolupráce při organizaci různých akcí, eventů, vánočních večírků atd. </li>
</ul>
<br/>NAVÍC !!!Velmi krásné platy a/nebo benefity<br/>Nástupy - co nejdříve, nicméně klienti si na někoho schopného počkají i 2 měsíce!<br/>Lokalita - vždy v dostupnosti metra :)

Požadujeme

Na pozici Executive Assistant není důležité vzdělání. <br/>
<br/>Co je důležité jsou předchozí zkušenosti na pozici EXECUTIVE ASSISTANT***VÝKONNÉ/HO ASISTENTA/KY v délce minimálně 3 roky z prostředí mezinárodní společnosti podmínkou.<br/>
<br/>Zajímavé pro nás budou i zkušenosti z pozice asistentky v mezinárodní společnosti, BIG 4 nebo poradenské společnosti. <br/>
<br/>Dále výborné organizační schopnosti, umění se rychle přizpůsobit nastalým změnám, které jsou většinou na poslední chvíli, diplomacie, diskrétnost a správné vyjádřování.<br/>
<br/>Řidičský průkaz - výhodou.<br/>
<br/>Co se týká jazykové vybavenosti tak český nebo slovenský jazyk (s perfektní českou gramatikou) + plynulá znalost angličtiny