Volné pracovní místo  EXPERT FINANČNÍCH ANALÝZ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 1-11-203081. Tato nabídka je určena "srdcařům" z oblasti finančních analýz, kterým není cizí mezinárodní prostředí, chtějí denně komunikovat v angličtině, mají drive a radost ze své práce. <br/>
<br/>Čeká Vás unikátní tým, složený z těch největších profesionálů z oblasti FP&A, příležitost cestovat a stát se součástí světové známé společnosti, která je leaderem ve svém oboru.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Příprava komplexních finančních analýz, včetně rozpočtu, analýz trendů, prognóz, finančních modelací</li>
<li> Sběr, vyhodnocení, analýza dat</li>
<li> Pochopení procesů, služeb, politiky a strategie vztahující se k analýze dat</li>
<li> Spolupráce v rámci účetní problematiky</li>
<li> Interakce s mezinárodními zákazníky</li>
<li> Pravidelná, efektivní pomoc, konzultace a poradenství - interní i externí</li>
<li> Vývoj finančních kontrol, postupů, systémů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Výborná angličtina slovem i písmem, další jazyk velikou výhodou</li>
<li> Zkušenost z mezinárodního prostředí nutností</li>
<li> Schopnost práce napříč regiony</li>
<li> Alespoň 3 roky zkušenosti z oblasti financí/účetnictví, </li>
<li> Prokazatelná praxe finančních analýz - alespoň 2 roky</li>
<li> Skvělá praktická znalost finančních procesů </li>
<li> Velmi silné analytické schopnosti</li>
<li> Excel na výborné úrovni podmínkou!</li>
<li> SAP, Business Warehouse (plus)</li>
<li> Ochota cestovat mimo ČR</li>
<li> Konstruktivní, proaktivní přístup k práci </li>
<li> Odolnost vůči stresu, schopnost zvládnout více úkolů</li>
</ul>

Nabízíme

Exkluzivní balíček benefitů