O firmě

Jsme personálně-poradenská společnost, s mateřskou centrálou v německém Stuttgartu.

V České republice fungujeme od roku 2008 a od té doby pomáháme najít lidem uplatnění na trhu práce. Dbáme na odborný, profesionální a HLAVNĚ lidský přístup.

Zakládáme si na tom, aby naše společnost byla společností, na kterou se budete rádi obracet při hledání zaměstnání.

A je to tady! Hledáme doslova mistra komunikace a to proto, že budeš mít na starosti řešit reklamace, návštěvy a v neposlední řadě komunikaci s kolegy napříč celou firmou. A co dál? Staneš se odborníkem na standardy kvality v automobilovém průmyslu.
Hledáme parťáka či parťačku s praxí, plynulou angličtinou a schopností věci dotahovat do konce. Takže jestli si říkáš, že je to pozice šitá tobě na míru, tak neváhej a kontaktuj nás nebo nám rovnou zašli svůj životopis.

👉 A jaká je náplň práce?

  • Budeš mít na starosti otázky týkající se kvality v rámci interních dodávek ze závodu do závodu.
  • Podporovat rozběh a sériovou výrobu při systematickém řešení rizik.
  • Budeš mí na starosti zajistit kvalitu komponentů elektrické nápravy pro elektromobilitu.
  • Mimo jiné budeš zařizovat reklamace v záručních případech.
  • Reporty zákazníkům budou na denní bázi.
  • Čeká tě mezinárodní spolupráce v mezioborových týmech při vývoji a výrobě nejnovějších elektrických náprav.
  • A v neposlední řadě budeš mít na starosti organizaci návštěv.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojního inženýrství, elektrotechniky nebo obdobné kvalifikace.
  • Plynulá znalost AJ, znalost NJ výhodou.
  • Znalost montážních postupů pro elektrické stroje.
  • Znalost analytiky, statistiky a metod kvality (FMEA, PLP, VQP, hodnocení vyspělosti procesů a projektů).
  • Znalost MS Office.
  • Být týmovým hráčem, pečlivost, samostatnost.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Velmi dobré moderátorské, organizační a komunikační dovednosti.
  • Zkušenosti s jednáním se zákazníky výhodou.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Nástupní odměnu.
  • Možnost Home office.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 13. a 14. mzda.
  • Příspěvek do cafeterie. dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif.
  • Sportovní aktivity, širokou škálu vzdělávání a věrnostní benefity.

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov. Nástup: Nástup je možný IHNED.