Volné pracovní místo  EXPORT MANAGER | INSTORE DESIGN

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Je pro Vás obchod životní náplní? Máte zkušenosti s prodáváním technického produktu?<br/>Umíte perfektně komunikovat alespoň v jednom světovém jazyce (AJ/ NJ/ FJ)?<br/>
<br/>Pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>EXPORT MANAGER<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> Vyhledávání nových obchodních příležitostí </li>
<li> Zajištění bezchybného průběhu projektů</li>
<li> Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími klienty </li>
<li> Prezentace společnosti, jejich produktů a portfolia </li>
<li> Spolupráce s designéry a technology </li>
<li> Spolupráce na přípravě cenových kalkulací a strategie prodeje</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Výborná znalost jednoho světového jazyka (angličtina/ němčina/ francouzština) - schopnost vést v něm obchodní jednání </li>
<li> Praxe na obchodní pozici</li>
<li> Schopnost vytvářet dlouhodobé partnersko - obchodní vztahy s klienty </li>
<li> Výborné vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti </li>
<li> Schopnost pracovat efektivně a dobře si organizovat čas</li>
<li> Základní technické znalosti </li>
<li> Kreativita a flexibilita (kancelář ve Slaném, časté zahraniční cesty)</li>
<li> Vysoké pracovní nasazení </li>
<li> Reprezentativní vystupování</li>
<li> ŘP B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Motivační platové ohodnocení </li>
<li> Rozmanitá náplň práce </li>
<li> Kvalitní produkt za příznivé ceny </li>
<li> Stabilní a prosperující společnost</li>
</ul>