Volné pracovní místo  EXPORT MANAGER, ref. č. S - 103

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je společnost zabývající se výrobou a prodejem hnojiv a krmiv pro hospodářská zvířata. Firma je na trhu již přes 20 let.

Na nově utvořenou pozici hledáme zdatného obchodního manažera, který by ve společnosti pomohl vybudovat zahraniční obchod s krmivy.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za přípravu a implementaci obchodní a marketingové strategie směrem do zahraničí
  • obchodní aktivity se zaměřením na zahraničí (export)
  • vyhledávání a akvizice nových zákazníků, obchodní jednání, uzavírání smluv
  • sledování vývoje v oboru, analýza trhu
  • návštěvy u zákazníků v zahraničí
  • zodpovědnost za prodejní výsledky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné manažerské pozici v obchodní oblasti se zaměřením na export
  • zkušenosti v oblasti agronomie, krmiv výhodou (nikoliv podmínkou)
  • reprezentativní vystupování, proaktivní osobnost, strategické myšlení
  • znalost ANGLIČTINY pro obchodní jednání, další světový jazyk výhodou
  • uživatelské znalosti MS Office
  • řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat

Nabízíme

  • možnost podílet se na budování exportu zajímavých produktů
  • odpovídající platové ohodnocení a další benefity
  • zázemí nedaleko Třebíče

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.