Volné pracovní místo  Export - Manažer prodeje

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

zodpovědnost za svěřené exportní teritorium (státy bývalého Sovětského svazu a bývalé Jugoslávie)
tvorba strategie prodeje
kompletní péče o přidělené zákazníky
akviziční činnost
zpracování nabídek
správa databáze zákazníků

Požadujeme

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
obchodní dovednosti a orientaci na výsledek
komunikativní znalost AJ, znalost RJ – výhodou
samostatnost a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
znalost práce na PC
ochotu cestovat, flexibilitu
komunikační dovednosti
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme:

zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
zajímavou práci v mladém kolektivu s možností cestování
motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
pravidelná odborná a rozvojová školení, jazykový kurz AJ
služební vůz i k soukromému užívání
notebook, mobilní telefon

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu použijte volbu "odpovědět".