Volné pracovní místo  EXPORTNÍ MANAŽER/farmacie, chemie

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta s více než dvacetiletou tradicí ve výzkumu a vývoji pro kosmetický a farmaceutický průmysl hledáme kandidáta na pozici Exportní manažer.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vyhledávání obchodních příležitostí</li>
<li> orientace na oblast aktivních látek pro farmacii a kosmetiku </li>
<li> komunikace s klienty, vyjednávání podmínek</li>
<li> pravidelný reporting, monitoring cen</li>
<li> spolupráce s dalšími útvary projektového týmu </li>
<li> marketingové studie, analýza konkurence a dat</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání chemie, biologie-upřednostněno</li>
<li> zkušenosti z obdobné pozice</li>
<li> komunikační a prezentační schopnosti</li>
<li> znalost AJ na výborné úrovni</li>
<li> drive a aktivní přístup</li>
<li> řid. průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní zázemí moderní české společnosti</li>
<li> velice atraktivní ohodnocení + nadstandardní prémie</li>
<li> vysoké příspěvky na vzdělávání AJ</li>
<li> možnost bydlení v nových bytech (s odkupem)</li>
<li> rozsáhlé možnosti profesního růstu</li>
<li> 5 týdnů dovolené a stravování</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> nástup ihned, okres Ústí n/O.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".