Volné pracovní místo  F & B manager západní Čechy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zabezpečení správného fungování všech služeb v oddělení GASTRO (oddělní Food and Beverage)
  • dohled nad dodržováním standardu poskytovaných služeb povědomí o nabízených službách cenotvorba
  • dohled nad správným výběrem dodavatelů surovin jejich zpracování a zajištění servisu zásobování restaurace
  • zajištění skladového hospodářství
  • dohled nad dodržováním hygieny na pracovišti a to včetně zpracování odpadu
  • zajištění marketingových akcí v oblasti GASTRO
  • vedení kontrola a motivace personálu
  • zajištění administrativy spojené s fungováním oddělení denní uzávěrky

Požadujeme:
  • SOŠ / VŠ vzdělání (hotelového nebo gastronomického směru výhodou)
  • praxe v hotelnictví a gastronomii na obdobné pozici min. 2-3 roky (podmínkou)
  • zkušenosti s vedením týmu / personálu
  • znalost práce na PC
  • znalost moderní gastronomie
  • aktivní znalost NJ (schopnost denní komunikace)
  • znalost dalšího jazyka (AJ nebo RJ)
  • řidičský průkaz sk B

Nabízíme:
  • velmi dobré finanční ohodnocení dle schopností a dovedností uchazeče
  • zajištění ubytování
  • kurzy pro zvyšování kvalifikace jazykové kurzy
  • pracovní uplatnění na dobu neurčitou
  • možnost spolupráce formou HPP nebo ŽL (dle preferencí uchazeče)
  • turnusové služby
  • zvýhodněné stravování
  • další benefity dle domluvy
  • nástup dle domluvy
  • pracoviště: oblast Mariánských lázní

Zaujala Vás pracovní nabídka? Splňujete inzerované požadavky? Zašlete nám Váš životopis v českém i německém jazyce pomocí volby "odpovědět".