Volné pracovní místo  Facility & utilities manager okres Kladno

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Významná výrobně potravinářská společnost v současné době obsazuje níže popsanou pozici. Pokud máte zkušenosti s řízením velkých investičních projektů se správou majetku a budov k tomu všemu ovládáte anglický jazyk pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • řízení velkých investičních projektů
  • správa majetku a budov ve společnosti
  • odečty analýzy statistiky
  • komunikace s dodavateli a obchodní jednání
  • tvorba cenových kalkulací a rozpočtů
  • výběr vhodných služeb outsourcingu
  • reporting a prezentace společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (výhodou stavební nebo technický obor)
  • relevantní praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky (správa majetku budov projektový management ve firmách)
  • znalost anglického jazyka podmínkou
  • flexibilitu pracovní nasazení iniciativu samostatnost schopnost projektového řízení

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • nástup možný ihned
  • zajímavou fixní mzdu + stravenky jazykové kurzy dovolená připojištění a další
  • místo výkonu práce Kladno

V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete svůj profesní životopis.