Volné pracovní místo  Facility Coordinator

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Hledáme vhodného kandidáta pro nadnárodní společnost působící v oblasti nemovitostí na pozici Facility Coordinator.

Náplň práce:
asistence Facility Managerovi ve finančních, technických a administrativních úkonech, komunikace s klientem - nájemcem a dodavateli služeb.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní znalost AJ - komunikace se zahraničním klientem
  • praxi v oblasti Facility Managementu nebo na jiné i administrativní pozici nejlépe ve firmě se stavebním nebo technickým zaměřením
  • technické myšlení
  • organizační schopnosti
  • výbornou znalost MS Office SAP výhodou

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • mladý kolektiv
  • další benefity: stravenky, nadstandardní zdravotní péče, životní pojištění...

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".