Volné pracovní místo  FACILITY MANAGER - administrativní budovy, až 80 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-30-232190. Máte zkušenosti na pozici Facility Manager? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s rozsahem do zahraničí? Nevadí Vám cestování? Vedl/a jste tým lidí a můžete o sobě říct, že máte rád/a výzvy a jste precizní? <br/>
<br/>Potom hledáme právě Vás na pozici zkušený FACILITY MANAGER<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> starost o administrativní budovy v rámci Prahy a v Bratislavě</li>
<li> komunikace se správci nemovitostí, nájemníky a stavebními firmami</li>
<li> kontrola dodržování místní a mezinárodní legislativy prostřednictvím interních auditů</li>
<li> nastavování a monitorování KPI´s - navázání na účinně zavedené procesy, optimalizace strategických cílů, spokojenost zákazníků</li>
<li> zodpovědnost za efektivní využívání nákladů</li>
<li> cestování na Slovensko cca jednou za dva měsíce</li>
<li> reporting v anglickém jazyce </li>
<li> veden týmu lidí </li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha<br/>Nástup: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenosti na pozici facility manager alespoň 5 let</li>
<li> znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni</li>
<li> znalost trhu s nemovitostmi v rámci české i slovenské republiky</li>
<li> stresu odolná osobnost s tahem na branku</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> služební automobil</li>
<li> plně hrazené stravenky</li>
<li> pravidelné roční bonusy</li>
<li> systém cafeterie 10000 bodů na rok</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění</li>
<li> 3 dny sick day</li>
</ul>