Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  FAKTURANT/KA – referent pohledávek

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta - zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici FAKTURANT/KA – referent pohledávek.

Náplň práce
  • kontrola faktur
  • párování faktur v systému
  • rozesílání faktur
  • vyřizování upomínek na základě pohledávek společnosti
  • komunikace s dlužníky – telefonická i emailová
  • podpora finančního oddělení
  • další administrativní činnosti související s provozem účetního oddělení

Požadujeme
  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • zkušenost s fakturací
  • pokročilá uživatelská znalost PC, zejména Excel, Word
  • přesnost, schopnost orientovat se na detail

Nabízíme
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující příjem + odměny
  • perspektivní a dlouhodobou spolupráci
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště Praha 10 – Záběhlice

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás