Volné pracovní místo  Fakturant/ka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta - mezinárodní síť velkoobchodů se sídlem v Praze - hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Fakturant/ka

Náplň práce:
  • kontrola a zpracování dodavatelských faktur a dobropisů
  • kontrola automaticky schválených dodavatelských faktur v systému a jejich následná archivace
  • řešení fakturačních rozdílů
  • komunikace s dodavateli a zástupci jednotlivých oddělení v rámci společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • min. praxi 1 rok
  • trpělivost
  • pečlivost a smysl pro detail
  • asertivitu a dobré komunikační schopnosti - časté jednání s dodavateli !
  • proaktivitu s chutí k profesnímu vzdělávání a růstu ve společnosti !
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • příležitost být součástí nově vznikajícího týmu
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • školení, možnost profesního růstu
  • roční bonus
  • firemní kantýnu

Nástupní plat: 20 - 25 000,- Kč
Lokalita: Praha 5 - Stodůlky
Nástup:09.2009

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".