Volné pracovní místo  Farmaceut – Lékárník

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, soukromou lékárnu na Praze 6, hledáme vhodné kandidáty na pozici Farmaceut – Lékárník.

Požadavky:

  • vzdělání: odborné vysokoškolské - lékárník farmaceut (Mgr., PharmDr.)
  • praxe výhodou, vítáme i absolventy
  • běžná uživatelská znalost práce na PC
  • znalost lékárenského systému Mediox - výhodou
  • základní komunikativní znalost AJ
  • znalost dalších cizích jazyků výhodou

Náplň práce:

  • výdej léků a léčivých přípravků na lékařský předpis
  • prodej léčivých přípravků
  • odborné poradenství zákazníkům a pacientům
  • práce s dermokosmetikou
  • práce na PC s informačním systémem Mediox
  • přehled a péče o sklad, skladová evidence

Nabídka:

  • práce na plný nebo zkrácený úvazek, směnný provoz (lékárna je otevřena PO-NE 9-21h)
  • stabilní práce na HPP v soukromé, zavedené, 10 let fungující a prostorné lékárně (nově po rekonstrukci) v OC, vstřícný kolektiv
  • benefity: stravenkový paušál vyplácený peněžně, 5 týdnů dovolené, prémie a bonusy, vzdělávání v oboru, plná úhrada členského poplatku komory, pracovní oblečení a obuv
  • místo výkonu práce - Praha 6 Ruzyně

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pracovní oblečení

Vhodné pro

Absolventy.