Volné pracovní místo  Farmaceutický reprezentant - ČR (více regionů)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro nadnárodní farmaceutickou společnost hledáme kandidáta na pozici: Farmaceutický reprezentant - ČR (více regionů)

Náplň práce:
  • plánování a realizace propagačních cílů firmy v daném regionu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru farmacie, medicíny
nebo příbuzných oborů výhodou
  • zkušenosti s FMCG vítány !
  • komunikační schopnosti, iniciativu
  • řidičský průkaz sk.B s praxí
  • znalost angličtiny výhodou
  • předchozí zkušenost v obchodě výhodou
  • bydliště v regionu

Nabízíme

  • zajímavou a dynamickou práci v profesionálním týmu
  • možnost odborného růstu a školení u firmy
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební automobil (i k osobnímu využití)
  • počítač
  • mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody
  • fixní plat + bonusy

Lokalita: regiony v ČR

1. Domažlice, Cheb, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň, Rokycany, Sokolov, Tachov
2. Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem
3. Praha východ, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Poděbrady

Nástup: možný ihned

Jiná sdělení

V přpadě zájmu použijte volbu "odpovědět".