Volné pracovní místo  FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT pro oblast jižních Čech

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-14-205033. Pokud máte zkušenost s prodejem zdravotnických přístrojů a mluvíte plynně anglicky, pak jste člověk, kterého hledáme!<br/>
<br/>Momentálně máte příležitost pracovat pro stabilní nadnárodní společnost na pozici SALES REPRESENTATIVE!<br/>
<br/>Co bude Vaše náplň práce?<ul>
<li> pravidelná návštěva nemocnic a operačních sálů a komunikace s lékaři, sestrami, vedením nemocnic</li>
<li> propagace svěřeného portfolia produktů z oblasti medical devices</li>
<li> sledování konkurence </li>
<li> oslovování nových potenciálních klientů</li>
<li> organizace seminářů</li>
<li> pravidelný reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka pro školení v zahraničí</li>
<li> obchodní duch</li>
<li> vyjednávací schopnosti</li>
<li> komunikační dovednosti</li>
<li> týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> dovolená nad rámec zákona</li>
<li> Sick Days </li>
<li> kvartální bonusy</li>
<li> flexiPASS poukázky</li>
<li> úrazové pojištění </li>
<li> pojištění při zahraničních pracovních cestách</li>
<li> kapitálové životní pojištění</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> rozšířená závodní zdravotní péče </li>
<li> emergency health care</li>
<li> podpora studia cizích jazyků</li>
<li> slevy na produktech třetích stran</li>
</ul>