Volné pracovní místo  Farmaceutický reprezentant- Západočeský kraj MTI 171/10

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho klienta, originální farmaceutickou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Farmaceutický reprezentant- Západočeský kraj MTI 171/10

Regiony: Plzeň město, Plzeň-Jih,Plzeň - Sever, Rokycany, Beroun, Rakovník, Kladno, Klatovy, Tachov, Cheb, Sokolov, Domažlice, Soběslav

Náplň práce:
  • pravidelné návštěvy, udržování a rozvoj u klientů (lékaři, farmaceuti) ve svěřeném regionu
  • propagace produktů
  • realizace seminářů pro lékaře a lékárny
  • prezentace na seminářích
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (lékařské, farmaceutické, přírodovědné nebo pedagogické zaměření výhodou)
  • obchodní nadání, příjemné vystupování, dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • zkušenosti s obchodní činností v oblasti farmacie výhodou
  • ochota učit se a odborně se rozvíjet
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat
  • komunikativní znalost AJ nebo FJ výhodou

Nabízíme

  • příjemné týmové prostředí
  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnosti dalšího vzdělávání
  • dobré pracovní ohodnocení a firemní benefity
  • služební vůz i k osobnímu užívání

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".