Volné pracovní místo  F&B MANAGER, Český Krumlov

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-15-210231. Pro našeho klienta, společnost provozující hotely v Českém Krumově, hledáme zkušeného F&B Manažera. Pokud hovoříte anglicky, práce v cestovním ruchu Vás baví a máte zkušenosti s prací na obdobné pozici, napiště nám. Třeba hledáme právě Vás. <br/>
<br/>Příjemný kolektiv, velice atraktivní pracovní prostředí a lokalita zaručena. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení celého oddělení F&B</li>
<li> zodpovědnost za kvalitu služeb oddělení F&B</li>
<li> zodpovědnost za provoz, organizaci práce a zabezpečení veškerých</li>
</ul>administrativních úkolů<ul>
<li> spolupráce při tvorbě nápojových a jídelních lístků ve spolupráci s šéfkuchařem</li>
<li> inventarizace, správa pokladních systémů a terminálů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici podmínkou</li>
<li> chuť a nadšení pro práci v hotelnictví a turismu</li>
<li> Aj aktivně slovem i písmem, další jazyk výhodou</li>
<li> schopnost vést a motivovat tým</li>
<li> flexibilita, kreativita</li>
<li> vynikající organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> vysoce atraktivní prostředí a lokalita</li>
<li> zavedený hotel s dlouhodobou perspektivou</li>
<li> systém zaměstnaneckých benefitů + vysoce atraktivní bonusy k platu</li>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> možnost zajištění ubytování v ČK za symbolickou cenu</li>
</ul>