Volné pracovní místo  FINANCIAL CONTROLLER #7064901

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme zkušené osobnosti na pozici
FINANCIAL CONTROLLER

Pracovní náplň:

Příprava finančních analýz z tržeb, zisku, investic a nákladů na vývoj v rámci svěřené divize
Příprava měsíčních uzávěrek
Reporting pro vedení společnosti
Budgeting a forecasting
Finanční plánování a tvorba cash-flow
Projektový controlling (kalkulace projektových nákladů)
Hledání úspor, kontinuální snižování nákladů

Požadujeme

Náš klient požaduje:

SŠ vzdělání s 5-ti letou praxí / VŠ vzdělání s 2 letou praxí ekonomického směru
Předchozí praxi v oblasti controllingu, auditu či financí
Pokročilou znalost AJ
Znalost principů účtování
Výborné analytické myšlení
Samostatnost
Projektový controlling výhodou
Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou

Nabízíme

Náš klient nabízí:

Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
Možnost využití cizích jazyků
Osobní i profesní růst
Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
Motivující systém odměňování a benefitů
Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

Jiná sdělení

Pracoviště: Praha východ

Nástup ihned.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře..