Volné pracovní místo  FINANCIAL CONTROLLER (#7456600)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

BAVÍ VÁS ČÍSLA?

MÁTE ZKUŠENOSTI Z MEZINÁRODNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI A CHCETE SE VE SVÉ KARIÉŘE POSUNOUT DÁLE A BÝT SOUČÁSTÍ STABILNÍHO TÝMU?

MÁME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST PŘESNĚ PRO VÁS!

People Consulting s.r.o. hledá pro své klienty, významné mezinárodní společnosti, zkušené osobnosti na pozici
FINANCIAL CONTROLLER

Požadujeme

Co Vám nesmí chybět?
  • minimálně 2 roky zkušeností v controllingu
  • AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni – denní využití
  • analytické myšlení, systematičnost, preciznost
  • flexibilita a samostatnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Co Vás čeká?
  • stabilní zaměstnavatel s mezinárodním působením
-motivační odměny
  • jazykové kurzy
  • osobní i profesní růst
  • týden dovolené navíc

Pracoviště: Praha východ (je to sice široký pojem, ale rádi Vám to povíme co nejdříve)

Jiná sdělení

Dejte nám o sobě vědět prostřednictvím Vašeho životopisu a nezapomeňte se vychválit, nikdo jiný to za Vás neudělá.

Rádi Vás poznáme a vše Vám povíme!