Volné pracovní místo  Financial Specialist

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Nadnárodní výrobně-obchodní společnost působící v oblasti spotřebního zboží hledá do svého týmu schopné a odborně zdatné kandidáty/ky na pozici Financial Specialist.

Náplň práce:
  • podpora při tvorbě zákaznických strategií a akčních plánů
  • příprava analýz u jednotlivých zákazníků
  • koordinace plánovacího procesu v rámci týmu
  • pravidelné měsíční forecasty, spolupráce s KAM
  • evidence smluv v daném týmu, podpora při přípravě smluv, příprava podkladů
  • měsíční uzávěrky, účast na tvorbě měsíčních reportů, komentáře k výsledkům
  • kontrola budgetu
  • plánování a vyhodnocování promočních aktivit týmu
  • měsíční prezentace výstupů v rámci týmu, poradenství, analýzy
  • reporting, ad hoc analýzy

Požadujeme

  • VOŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém směru
  • ideálně 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • analytické schopnosti, orientaci v podnikových financích
  • znalost FMCG trhu
  • komunikativní dovednosti
  • AJ na pokročilé úrovni
  • velmi dobrou práci na PC (MS Office s důzarem na Excel), Outlook, SAP výhodou
  • ŘP sk B.

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání
  • osobní profesní růst
  • firemní vzdělávání (angličtina)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění, ŽP
  • stravenky, vitality programy a jiné

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 8
Mzda: velmi zajímavé fin. ohodnocení

Jiná sdělení

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, použijte volbu "odpovědět".